SSS

"Sizden sıkça gelen sorular"

Öğretmen kaydınızı oluşturduktan sonra profilinizi doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgiler öğrencilerin sizi tercih etmesini kolaylaştıracaktır. Dilerseniz öğrencilerin sizden özel ders talebinde bulunmasını beklemeden, özel ders almak isteyen öğrenciler tarafından oluşturulan öğrenci ilanları bölümünden branşınıza uygun özel ders ilanlarına başvurabilirsiniz.

Özel ders arayanlar olarak öğrenci kaydınızı tamamladıktan sonra istediğiniz branşta öğrenci talebi oluşturabilirsiniz İstediğiniz derse saatlik olarak verebileceğiniz ücreti belirtiniz. Oluşturduğunuz öğrenci ilanı ekibimiz tarafından incelendikten sonra ana sayfanın dışında öğrenci teklifleri kısmında da yayınlanacaktır. Size uygun olan öğretmeni seçerek ders ile alakalı detaylı olarak görüşüp ders için iletişime geçebilirsiniz.

Cloud Akademiye kayıtlı değilseniz ana sayfamızın en üstünde bulunan kayıt olma butonundan ders ver butonunu seçiniz. Kaydı tamamladıktan sonra karşınıza size özel hazırlanmış profil sayfanız çıkacaktır. Profil sayfanızdaki bilgileri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında profiliniz incelenecek , sonrasında özel ders vermeye başlayan bileceksiniz.

Ders verebilmek için öğretmen veya eğitmen olmanız şart değildir. Ders vermek istediğiniz alanda harici eğitiminiz varsa, kendinizi yeterli bilgi birikim seviyesinde görüyorsanız özel ders eğitmeni olabilirsiniz. Uzman olduğunuz herhangi bir konuda size uygun branşı seçerek ders verebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken öğrenciyle detaylı şekilde ders hakkında konuşarak beklentilerini, taleplerini öğrenmek. Öğrencilerinizle güvenle iletişime geçmek istiyorsanız anlık mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz.

Öğrenci olmanız ders vermenize hiçbir şekilde engel değildir. üniversitede özel ders vermekte olan binlerce eğitmen bulunmaktadır. Sizden daha alt seviyede eğitimine devam etmekte olan öğrencilere derslerinde yardımcı olabilir veya kendinizi geliştirmiş olduğunuz farklı alanlarda her yaş ve eğitim düzeyine sahip özel ders arayanlar ile eğitim gerçekleştirebilirsiniz.

Özel ders fiyatları, branşa göre ve siz değerli öğretmenlerimizin özel ders verdiğiniz branştaki yetkinliğinize  göre farklılık göstermektedir. Saatlik özel ders fiyatları belirlerken zorluk yaşıyorsanız, kayıtlı öğrencilerimizin profillerini inceleyebilirsiniz.Arz ve talebe göre şekillendirebilirsiniz.

Giriş yap


Kayıt ol


Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.