Tüm belirtilen kurallar cloudakademi.com  sitesine üye olan tarafından , kabul edilmiş sayılır. Belirtilen  kuralları kabul etmeyen kullanıcıların üye kaydı talepleri yapılmaz.

Üyelik Kuralları

1.        cloudakademi.com üyelik hesabı bireyseldir,. kullanımı ve tasarruf hakkı devredilemez. Üyelik hesabının kullanımından doğan tüm sorumluluk hesap oluştururken belirtilen kişisel bilgilerin ait olduğu kişiye aittir.

2.         Üyelik hesabına erişim için belirlenecek şifre kullanıcılar tarafından seçilmekte olup, cloudakademi.com sitesinin bu süreçte dâhili yoktur. cloudakademi.com  belirlenen şifrenin büyük- küçük harf, rakam ve farklı karakterlerden oluşturulması ile belirli periyotlarla değiştirilmesini tavsiye eder.

3.         Üye kaydı sırasında paylaşılan bilgilerin doğru olduğu kabul edilmektedir. Gerçeğe aykırı kayıt oluşturulması durumunda sorumluluk ilgili üyeye aittir.

4.         Üye kaydı oluşturanların cloudakademi.com platformu üzerinden ders almak ya da ders vermek kapsamını aşan kişisel bilgilerini paylaşmamaları gerekir. Sitenin kullanım amacını aşan kişisel bilgilerin paylaşılması durumunda sorumluluk ilgili taraflara aittir.

5.         Üyelik sırasında paylaşılan e-mail adresinin aktif olduğu ve ilgili kişiye ait olduğu kabul edilir. Site tarafından yapılacak bilgilendirme ve uyarılar bu adres vasıtasıyla yapılacak olup, değişiklik durumunda güncel adresi bildirme yükümlülüğü kullanıcıya aittir.

6.         cloudakademi.com üyeliği iptal edilenlerin tekraren yaptığı başvuruların kabulü site yönetiminin yetkisinde  olacaktır. Site yönetiminin tekrar kayıt talebinde bulunanlardan ilave bilgilerin istenmesine yönelik hakları saklıdır.

7.         Üye kaydı oluşturanlar gerek yorum yaparken gerek aralarındaki mesajlarda hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler kullanamazlar. cloudakademi.com bu tür ifadelerin kullanıldığını tespit etmesi durumunda derhal üyeliği askıya alma ve inceleme sonucunda iptal etme hakkına sahiptir.

8. Onaylı üyelik, ders almak ve ders vermek isteyenler arasında güvenilirliği arttıran bir hizmettir. Onaylı üyeler cloudakademi.com onaylı üyelik işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak profillerinde sundukları bilgilerin doğruluğunu belgeler ile kanıtlamış üyelerdir. Onaylı üyelik ile ders almak isteyenlere daha güvenilir ve daha kaliteli bir eğitim ortamı sunulabilmektedir.

9.-İnternet üzerinden yapılan iletişimlerde arada güven sağlayan belli bir aracı kurum veya kuruluş olmadığında, kişilerin gerçekte söyledikleri kişi olup olmadıkları ve sundukları bilgilerin doğru ve güvenilir olup olmadığı kesin bilinemez. Çoğu insanların iyi niyetli olduğu varsayımı ile her ne kadar bu güvenlik belli ölçüde sağlanabilse de, tam ve kesin bir güven sağlanması zordur ve ancak deneme yanılma ile ve zamanla sağlanabilir. Onaylı üyelik bu sorunu çözerek ders almak ve ders vermek isteyenler arasındaki güvenilirliği hızlı bir şekilde sağlamaktadır.

Giriş yap


Kayıt ol


Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.