İADE DEĞİŞİM

Almış olduğunuz Ürün online eğitim ürünüdür. Aşağıda geçen Ürün ibareleri Online Eğitim İzleme Ürünü olarak belirtilmektedir.


Teslimat :
Kredi Kartı ile alınan Ürünler banka onayıyla birlikte hemen aktif edilmektedir. Havale /EFT ile yapılan ödemelerde dekontu info@cloudakademi.com adresine iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ile ilgili işlemler BİR (1) iş günü içinde aktif edilir.

 İade :
Almış olduğunuz ürün online eğitim ürünüdür. Üyeliğinizin başladığı tarihten itibaren BİR (1) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için info@cloudakademi.com  adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.

 Müşterinin Ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünle ilgili info@cloudakademi.com adresine talepte bulunduğu andan itibaren YİRMİ (20) gün içerisinde Ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına Ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

 Faturanın adrese kargo olarak istenmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

 Havale iadeleri ÜÇ (3) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri YİRMİ (20) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Giriş Yap


Kayıt Ol


Şİfreyi Sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.